Sherbime

Test drive eshte shume e rendesishme perpara se te merni nje makine. Kjo eshte mundesia juaj me e mire per t'u siguruar qe ju te jeni te kenaqur dhe per te pare nese makina qe do te merni ti plotesoje te gjitha nevojat tuaja. Nese jeni duke blere nje makine te perdorur testi i makines do ishte akoma me shume i rendesishem ne menyre qe te shikoni nese makina eshte ne gjendje optimale apo jo.

Disa pika qe duhet te keni parasysh kur beni nje Test Drive

  • Qendroni pr me shume se 30 minuta ne makine ne te gjitha llojet e rrugeve.
  • A mund te hyni dhe dilni lehtesisht nga makina?
  • A mund te rregullohet lehtesisht sedilja per nje ngarje te rehatshme?
  • Provoni te parkoni makinen ne disa hapesira te ndryshme.
  • Merni femijet per te pare nese ata do ndihen rehat.
  • A ka hapesire te mjaftueshme per bagazhet tuaja.

Links

Ne qender te vemendjes sone: “Ti dhe 20.000 kliente te tjere qe na kane dhene besim ne keto vite.”
Volvo Truck & Bus
Perfaqesues per Shqiperine
Renault Trucks
Perfaqesues per Shqiperine
 
For 19 years, Volvo FH had been an icon in the truck industry. Needless to say, expectations were high. At the spectacular launch, the new Volvo FH turned out to be exactly like its forerunner in one way only – being something entirely new.
Many of them had one focus: the driver. Because at this time, attracting good drivers had become increasingly important and difficult for transport operators all over the world. But this was before the new FH arrived. With one extra cubic metre of cab space, car-like handling, great visibility and several comfortable features such as the all-new climate system with I-ParkCool – this was a workplace for drivers to love.

Learn More About Volvo & Renault Trucks
 
 

Adresa & Kontakte

LinkedIn
Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Telefon:
+355 69 7050800
E-mail:
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.