Stampa Email
Mitsubishi Outlander 150HPkW

Pajisje

Opsione Baze
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 17"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sedile 5+2 Elektrike  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 859

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 113000 km

Viti: 5/2015

Motorri: 150HP kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 24,900 EUR

QR Code

Mitsubishi Outlander € 24900 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/component/expautospro/detail/859/mektrin-auto/mitsubishi/outlander

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.