Stampa Email
BMW X6 4.0d Performance 306HPkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Disqe Alumini 21" Diamond Turned 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 380W 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Dalje Klimatizatori Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Head Up Display  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Sportive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 856

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 152000 km

Viti: 8/2011

Motorri: 306HP kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 33,000 EUR

QR Code

BMW X6 4.0d Performance € 33000 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/component/expautospro/detail/856/mektrin-auto/bmw/x6

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.