Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S90 D4 Momentum 2.0l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 18" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel Perpendicular  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Timon prej Druri/Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.2 s

Max. speed: 230 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 845

Gjendja: E Re

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

Motorri: 140 kW

CO2: 116 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: gri

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 60,715 EUR

Bargain Price: € 49,300 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo S90 D4 Momentum € 60715 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/component/expautospro/detail/845/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800