Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Pure 150PS 1999 Ccl 2.0 Liter 150PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Paketa Pure  Dritat Automatike 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 770

Gjendja: E Re

Vincode: SALVA2BN8HH225067

Viti: 1/2017

Engine size: 1999 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 150PS kW

CO2: 134 g g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (9 Speed Rotary)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 47,500 EUR

Export Price: € 39,583 EUR

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque TD4 Pure 150PS € 47500 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/770/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.