Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque TD4 Pure 150PS 1999 Ccl 2.0 Liter 150PSkW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Klimatizator Manual  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 767

Gjendja: E Re

Vincode: SALVA2BN3HH219225

Viti: 1/2017

Engine size: 1999 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 150PS kW

CO2: 134 g g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (9 Speed Rotary)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,700 EUR

Export Price: € 38,083 EUR

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque TD4 Pure 150PS € 45700 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/767/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.