Stampa Email
Volvo S90 D4 Inscription AT8 17MY 1969 Ccl 2.0 Liter 190PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sistemi Audio High Performance 700W 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Inserte Druri Linear Walnut  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 763

Gjendja: E Re

Viti: 12/2016

Engine size: 1969 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 190PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Insription White Pearl) (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8 Shpejtesi)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 68,855 EUR

Bargain Price: € 59,900 EUR

QR Code

Volvo S90 D4 Inscription AT8 17MY € 68855 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/763/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.