Stampa Email
Mercedes-Benz GL 320 CDI 4MATIC SPORT 2987 Ccl 3.0 Liter 224PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Sistem TV Digital  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W  Ekrane DVD Prapa 8" 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  Sedile 5+2 Elektrike 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Timon prej Druri/Lekure 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 749

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 191200 km

Viti: 8/2007

Engine size: 2987 Cc l

Motorri: 3.0 Liter 224PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Obsidian Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (7G Tronic)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 19,900 EUR

QR Code

Mercedes-Benz GL 320 CDI 4MATIC SPORT € 19900 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/749/mektrin-auto/mercedes/gl

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.