Stampa Email
Jaguar F-Pace R-SPORT 3.0D 300PS AWD 2993 Ccl 3.0 Liter 300PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 22" Diamond Turned 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Oxford 
Impianti Audio 380W  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 740

Gjendja: E Re

Viti: 9/2016

Engine size: 2993 Cc l

Motorri: 3.0 Liter 300PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Polaris White)

Ngjyra Brenda: e kuqe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8 Shpejtesi)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 87,005 EUR

QR Code

Jaguar F-Pace R-SPORT 3.0D 300PS AWD € 87005 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/740/mektrin-auto/jaguar/f-pace

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.