Stampa Email
Volvo S60 R-Design D3 AT6 1969 Ccl 2.0 Liter 150PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Alcantara 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Timon Prej Lekure 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Paketa Exterior & Interior R-Design  Sistemi Audio High Performance 180W 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 731

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 14000 km

Viti: 8/2016

Engine size: 1969 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 150PS kW

CO2: 107 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 35,000 EUR

QR Code

Volvo S60 R-Design D3 AT6 € 35000 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/731/mektrin-auto/volvo/s60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.