Stampa Email
Volvo V40 R-Design D2 AT6 1969 Ccl 2.0 Liter 120PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 17" 
Sedile Lekure Alcantara  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Tavan Xhami Panoramik Fix  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Paketa Exterior & Interior R-Design  Sistemi Audio High Performance 180W 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 730

Gjendja: E Re

Viti: 10/2016

Engine size: 1969 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 120PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e kuqe (Passion Red)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 32,600 EUR

QR Code

Volvo V40 R-Design D2 AT6 € 32600 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/730/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.