Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Vogue Exterior BodyKit 4367 Ccl 4.4 Litra 313PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem TV Digital  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 725

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 123000 km

Viti: 4/2012

Engine size: 4367 Cc l

Motorri: 4.4 Litra 313PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (Rotary)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 49,000 EUR

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Vogue Exterior BodyKit € 49000 EUR - http://www.mektrin-motors.com/sq/automjete/detail/725/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.