MEKTRIN MOTORS

TOURI VIRTUAL

.

.

.

.

.

.

.

.

VOLVO S60 E RE

NGARJE E FRYMEZUAR

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Kontrolli i makines Volvo nga një ore e zgjuar Apple

Me pak fjalë, shoferët do të jenë në gjëndje për të parë se sa karburantë në makinen e tyre, për të gjetur se ku kanë parkuar atë, për te bllokuar makinen e tyre nga distanca të largëta direkt nëpërmjet ores, si dhe të kontrollojnë sistemin e ngrohjes apo ftohjes së makinës përpara se ata të hipin në të. Së shpejti ata do të jenë në gjendje për të dërguar udhëzime për destinacionin e makines nga smartwatch i tyre.

Për këtë Volvo ishte kompania e parë që ka ofruarë sistem telematik të plotë në makinë me fillimin e sherbimit te thirrjeve ne makine në vitin 2001, duke bërë të mundur që operatorë të dedikuar të dërgojë shërbimet emergjente në skenën e një aksidenti dhe me shtimin e sherbimeve të tjera e bëjnë këtë makinë të krenohet me këtë arritje.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800