MEKTRIN MOTORS

TOURI VIRTUAL

.

.

.

.

.

.

.

.

VOLVO S60 E RE

NGARJE E FRYMEZUAR

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Range Rover SVAutobiography në New York International Auto Show

Land Rover lancon Range Rover SVAutobiography 2015, në New York International Auto Show, duke shtuar edhe më shumë luks, projektimit sofistikimit dhe performancës së avancuar.

  • Prodhimi më i fuqishëm Range Rover ndonjëherë me motor V8 Supercharged 550PS tuned, posaçërisht për SVAutobiography.
  • Ngjyrë dalluese duo - ton në aplikuar për herë të parë , duke plotësuar nga një e brendshme të zgjeruara
  • SVAutobiography prodhuar ekskluzivisht nga Jaguar Land Rover, njësia Operacioneve Speciale të Automjeteve (SVO)
  • Powertrain dhe tipare të reja të teknologjisë së fundit, gjithashtu për të gjitha variantet Range Rover.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800