Fillimi
 

Perseri sherbimet periodike?

Kurse kohe dhe prenoto online

RANGE ROVER SPORT SVR

Me e Shpejta, me e Fuqishmja dhe me Dinamikja

Motorri i performances se larte 5.0-liter V8 supercharged zhvillon nje maksimum fuqie dalese deri ne 405 kW / 550 hp dhe nje torque 680 Nm – dhe nje rritje prej 40 hp 56 Nm krahasuar me burimin e fuqise se meparshem, respektivisht. Transmisioni i avancuar ZF 8HP70 me 8 shpejtesi automatike, sistemi kater –here - kater dhe shasia e optimizuar.
Me shume...

Tata Aria

Nje 4x4 spacioze dhe shume elegante 

Spacioze dhe shume elegante, nje mjet 4X4 me nje personalitet te forte dhe optimal ne ofrimin e hapesirave. Duke pasur nje gjatesi totale prej 4.780 mm, ARIA ofron 7 vende komode te shperndara ne 3 rrjeshta sediliesh, duke na dhene keshtu nje mjet monovolum prej klasi! Jane kuruar vecanerisht komforti dhe siguria!.
Me shume...

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport zbulohet!

Discovery Sport do te ofrohet me motorre 4 – cilendersh turbocharged benzine dhe diesel. Ne lancimin e tij, motorri totalisht prej alumini 2.0 Si4 benzine dhe 2.2-liter turbo diesel, te dy te pajisur me sistemin start and stop, injeksion direkt i presionit te larte dhe nje rigjenerim i sistemit te performaces se eficences se karburantit..
Me shume...

Sherbime te Specializuara

Ne Mektrin Motors ne ofrojme nje sere sherbimesh te specializuara per mirmbajtjen dhe jetegjatesine e automjetit tuaj..

Ne jemi garancia juaj per kete! Me ane te stafit tone te kualifikuar dhe profesionist ne jemi ne gjendje tju sigurojme se nderhyrjet ne automjetin tuaj jane gjithnje ne nivelin e duhur cilesor profesional.

Meso me shume
 
.

Financim Leasing
.

Vleresim Mjeti
.

Test Drive
.

Oficine e Specializuar
 
 
Ne qender te vemendjes sone: “Ti dhe 20.000 kliente te tjere qe na kane dhene besim ne keto vite.”
Volvo Truck & Bus
Perfaqesues per Shqiperine
Renault Trucks
Perfaqesues per Shqiperine
 
For 19 years, Volvo FH had been an icon in the truck industry. Needless to say, expectations were high. At the spectacular launch, the new Volvo FH turned out to be exactly like its forerunner in one way only – being something entirely new.
Many of them had one focus: the driver. Because at this time, attracting good drivers had become increasingly important and difficult for transport operators all over the world. But this was before the new FH arrived. With one extra cubic metre of cab space, car-like handling, great visibility and several comfortable features such as the all-new climate system with I-ParkCool – this was a workplace for drivers to love.

Learn More About Volvo & Renault Trucks
 
 

Adresa & Kontakte

LinkedIn
Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Telefon:
+355 67 2028404; 67 2037569
E-mail:
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.